مراسم بدرقه تیم های ملی فدراسیون ورزش های رزمی به بازی های آسیایی اندونزی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی ، مراسم بدرقه دو تیم ملی فدراسیون ورزش های رزمی که برای نخستین بار جواز حضور در رقابت های آسیایی را دریافت کردند ساعت 11 صبح امروز 23مردادماه 1397 با حضور " محمود رشیدی"رئیس فدراسیون ، " علیرضا امینی " نائب رئیس و مدیر سازمان تیم های ملی، میترا کریمی " نائب رئیس بانوان فدراسیون و"فرهنک شادنیا " دبیر کل فدراسیون برگزار شد.

در آغاز این مراسم " علیرضا امینی" گزارشی از عملکرد تیم های ملی ارائه نمود و از زحمات ریاست فدراسیون جهت تامین شرایط لازم برای اردوهای آماده سازی هر دو تیم و ایجاد انگیزش با حضور مکرر خود در حین اردوها بین ورزشکاران وحمایت های مالی ایشان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، " محمود رشیدی" از زحمات تمامی مربیان و ورزشکاران تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .

وی افزود : شما رزمی کاران در این آوردگاه سفیران صلح، دوستی و نیکی در اخلاق و رفتار هستید و امیدوارم این پیام را در حین رقابت با حریفان خود به شایستگی به جهانیان نشان دهید.

لازم بذکر است  در این مراسم " جمشید گیوه چی" قهرمان ارزنده و کاپیتان اسبق تیم های ملی کیک بوکسینگ و موی تای فدراسیون به عنوان میهمان ویژه حضور یافت و ریاست فدراسیون با اهداء تقدیرنامه از تمام تلاش ها وزحمات وی تقدیر نمود.

این مراسم با حضور 2 سرمربی آقا، 1 مربی آقا، 2مربی خانم،  8 ورزشکار دربخش  آقایان و 5 رزمی کار در بخش بانوان از دو تیم سامبو و پنچاک سیلات حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر