مسئول کمیته پیشکسوتان فدراسیون رزمی : پیشکسوتان ورزش رزمی در سراسر کشور شناسایی و ساماندهی می شوند


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های رزمی استان فارس محمد رضا اوجی با بیان اینکه احترام به پیشکسوتان عرصه ورزش باید همواره سرلوحه کار قرار گیردافزود: پیشکسوتان ورزش رزمی در سراسر کشور شناسایی و ساماندهی می شوند.
وی گفت:کمیته پیشکسوتان ورزشهای رزمی با هماهنگی دبیر فدراسیون اقدام به تدوین و بازبینی آیین نامه کمیته پیشکسوتان نموده و در راستای ساماندهی پیشکسوتان ورزش های رزمی نیاز است تا تمامی هیات های کشور عزم خود را جذم کنند.
رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش های رزمی کشور بیان کرد: برنامه های متنوعی برای این عزیزان در نظر گرفته خواهد شد که در طول سال توسط فدراسیون به اجرا  درمی آید ،از جمله نخستین فستیوال ورزشهای رزمی که با گردهمایی پیشکسوتان سراسر کشور برگزار می شود و همچنین تجلیل از پیشکسوتان ورزشهای رزمی در استانها ی کشور با حضور مسئولین، تا پیشکسوتان بدانند که هیچ گاه از یاد نمی روند.
اوجی ادامه داد: پیشکسوتان ورزشی بیشتر از اینکه نیازمند این باشند به آنها کمک مالی شود خواستار دیده شدن و توجه بیشتر هستند.
وی گفت:پیشکسوت کسی است که عمر خود را صرف خدمت و آموزش به نسل جوان کرده‌است و همگان می‌دانند که در این راه عشق حرف اول را می‌زند و ما قدردان وجود پیشکسوتان هستیم. پیشکسوتان برکت و از سرمایه‌های اصلی و چراغ راه آینده ورزشهای رزمی  به‌شمار می آیند.
رییس کمیته پیشکسوتان فدراسیون رزمی تاکید کرد اگر یک ورزشکار ببیند قهرمانان گذشته از لحاظ جایگاه اجتماعی ارزش والایی در میان مردم و مسئولان دارند صد در صد انگیزه و روحیه بیشتری برای طی نمودن مسیر قهرمانی و تلاش بیشتر خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر