دولو : برای حضور المپیاد استعدادهای برتر وررش کشور شرکت کنندگان باید در سامانه مبین ثبت نام کنند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، رئیس دبیرخانه ستاد برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر که در کارگاه اموزشی نحوه ثبت نام در سامانه مبین دومین المپیاد استعدادهای برترسخن می گفت ،اظهار داشت : شرکت کنندگان  در دومین دوره این المپیاد باید در سامانه مبین ثبت نام کنند  .
اوبیان کرد که المپیاد استعدادهای برتر در سالجاری از ۳۰ مرداد تا ۱۰شهریور برگزار می شود و ورزشکاران  شرکت کننده دو ماه فرصت دارند تا از طریق سامانه مبین اطلاعات خود را ثبت و حضورشان را در این رویداد را اعلام کنند .
رمضانعلی دولو در ادامه ،توضیحاتی را در خصوص دستاوردهای  نخستین دوره المپیاد استعداد برتر ارائه کرد و یاداور شد :سال گذشته ۳۰ استان در این رویداد حضور داشتند ، این در حالی است که در این دوره تنها ۱۷ استان در ۱۰ رشته در دو بخش دختران و پسران  برای دومین المپیاد استعداد های برتر اعلام امادگی کرده اند.
رئیس دبیرخانه ستاد برگزاری دومین المپیباد استعدادهای برتر در ادامه سخنانش از حضور ۳۸ فدراسیون خبر داد و یاد آور شد :در این رقابتها در بخش بانوان در  ۳۹ رشته ومردان در ۵۵ رشته  باید توانمندی های خود را به  نمایش بگذارند و  پیش بینی می شود ۳۰ هزار نفر در این رویداد ورزشی شرکت داشته باشند .
او همچنین به تشریح محاسن ثبت نام ورزشکاران در سامانه ملی مبین پرداخت و توضیح داد : این امر با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان انجام خواهد شد و به این ترتیب ما می توانیم اطلاعات دقیقی از ورزشکاران ، کادر فنی و اجرایی فعال در سراسر کشور داشته باشیم .
 دولو تاکید کرد که تمامی فدراسیون ها حاضر در المپیاد و کلیه شرکت کنندگان بدقت اطلاعات مربوط به سامانه مبین را پر کنند چرا که تمامی ایدی کارتها بازیها از طریق این سامانه صادر خواهد شد.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر