پیام تبریک سرپرست فدراسیون به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی ، دکتر شهرام عظیمی با صدور پیامی میلاد فرخنده و سراسر نور حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را تبریک گفت.

در پیام تبریک سرپرست فدراسیون به شیرزنان و دختران با عزت آمده است:

آغازین روزهای تیر ماه مزین به دهه نورانی کرامت و ولادت سراسر نور و با سعادت دو اختر تابناک آسمان امامت و ولایت مزین شده است.

این دهه مبارک با میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) آغاز می شود و با ولادت گوهر ناب ایران اسلامی و ضامن آهو حضرت امام رضا(ع) پایان می یابد.

دهه کرامت که در آن عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور می‌پیچد، فرصت نابی برای ترویج سیره و فرهنگ اهل بیت(ع) و تکریم مقام ولایت محسوب می‌شود.

امید است دختران ایران اسلامی که نیمی از جامعه را تشکیل داده و همگام و همراه با مردان در آبادانی و کمک به توسعه کشور ، استوار و پر صلابت گام بر می دارند و همواره  قله های رفیع علم و دانش وایمان را طی می کنند با تاسی از سیره کریمه اهل بیت ،حضرت معصومه(س) به اوج عزت، معرفت و افتخار برسند.

اینجانب میلاد فرخنده و سراسر نور کریمه اهل بیت و خواهر گرامی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر را به دختران ایران زمین و به ویژه شیرزنان خانواده ورزش های رزمی تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند سبحان توفیق روز افزون، عزت و سربلندی همه زنان و دختران سرزمینم را خواستارم.

شهرام عظیمی

سرپرست فدراسیون

 

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر