نشست تخصصی معاونت توسعه ورزش بانوان با مسئولین ورزش بانوان استان ها و نواب رئیس بانوان فدراسیون ها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، خانم میترا کریمی نائب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های رزمی در نشست تخصصی معاونت توسعه ورزش بانوان با مسئولین ورزش بانوان استان ها و نواب رئیس بانوان فدراسیون ها حضور یافت.

مهین فرهادی‌زاد صبح امروز در همایش تخصصی معاونت توسعه ورزش بانوان با مسئولان ورزش استان ها و نواب رییس بانوان فدراسیون‌های ورزشی، اهمیت توسعه ورزش بانوان در جهان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد :کمیته بین‌المللی المپیک بدنبال حضور قدرتمندانه زنان در بازی‌های المپیک است و تلاش کرده تا در برنامه‌های متعدد و با حمایت بیشتر، برابری بین زنان و مردان را فراهم کند.

وی با بیان اینکه در کمیته ملی المپیک هم فضای بیشتری برای فعالیت در کمیسیون‌ها فراهم شده و با همراهی آکادمی ملی المپیک هم طرح‌های متعددی برای توسعه ورزش زنان در حال ارائه است اظهار داشت : در کمیسیون بانوان در کمیته ملی المپیک فعالیت خوبی آغاز شده و حتی این فرصت مهیاست تا نظرات این کمیسیون در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک نیز به تصویب برسد .

معاون توسعه وزش بانوان در بخش دیگری از سخنانش از برپایی همایش ویژه زنان در آبان امسال خبر داد و گفت: به زودی فراخوان آن ارائه می‌شود.

فرهادی‌زاد با بیان اینکه میزبانی زنان کمیسیون آسیا هم از سوی هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به تصویب رسیده اظهار داشت : در تلاش هستیم تا این رویداد امسال در ایران برگزار شود.

معاون ورزش بانوان افزایش اختیارات نواب رییس بانوان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان ساخت: یکی از موضوعات ورزش بانوان این است که حضور نواب رییس بانوان در مجامع استانی هم محقق شود .

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره با تاکید بر توسعه ورزش بانوان در مناطق مختلف بویژه مناطق محروم تر اظهار داشت : باید فضای حضور آنها به صورت رایگان بوجود آید تا زمینه توسعه بیشتر ورزش فراهم شود.

در این مراسم که با حضور طاهره طاهریان نایب رییس بانوان کمیته ملی المپیک از تلاش های فریبا محمدیان معاون سابق ورزش بانوان هم تجلیل بعمل آمد .

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر