دکتر عظیمی در لرستان: جامعه ورزش های رزمی در فضای همدلی ارتقا پیدا می‌کنند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، دکتر شهرام عظیمی در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های رزمی استان لرستان گفت: مجید رازانی از برندهای ورزش لرستان است که توانسته نخستین مدال طلای موی ایران در سطح جهان را کسب کند و همین امر نشان دهنده توانایی و پتانسیل ورزشکاران استان است.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی اظهار داشت: امیدوارم هیات ورزش های رزمی استان لرستان پس از انتخاب آقای محمدی بتواند از تمام ظرفیت‌ ورزش های رزمی در استان بهره گیرد چرا که اگر خدایی نکرده غیر از این باشد مردم و جوانان ورزشکار متضرر خواهند شد.

وی افزود: در ورزش به ویژه ورزش های رزمی باید نگاه ویژه ای به بانوان داشت چرا که بانوان علاوه بر پتانسیل بالای فنی در حوزه سلامت و اثربخشی جامعه نیز می توانند تاثیرگذار باشند.

دکتر عظیمی در ادامه افزود: استان لرستان بر اساس طرح آمایش سرزمینی دارای ظرفیت های بالای و استعدادهای بی شماری است که اگر بستر مناسب برای آن فراهم شود می تواند نتایج خوبی را برای ورزش کشور به همراه داشته باشد.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پایان گفت: جامعه ورزش های رزمی در فضای همدلی می توانند ارتقا پیدا کنند چرا که در تخاصم ها تنها متضرر واقعی مردم به ویژه خود جامعه ورزش های رزمی هستند.

در مجمع انتخاباتی هیات ورزش های رزمی استان لرستان ایرج محمدی توانست با کسب ۱۰ رای برای مدت 4 سال به عنوان رئیس این هیات انتخاب شود.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر