مجمع عادی سالیانه هیات ورزش های رزمی زنجان با حضور سرپرست فدراسیون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، ظهر امروز مجمع عمومی عادی سالیانه هیات ورزش های رزمی استان زنجان با حضور اعضای مجمع و به ریاست سرپرست فدراسیون برگزار شد.

در ابتدای این مجمع علی اوسط بیگدلی رئیس هیات ورزش های رزمی استان زنجان به عملکرد این هیات در سال گذشته اشاره و با ارائه گزارشی اعضای مجمع را از اقدامات صورت گرفته مطلع کرد.

بیگدلی در بخش دیگری از صحبت های خود به برنامه های هیات ورزش های رزمی در سال جاری اشاره و خواستار توجه بیشتر فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان به این هیات شد.

پس از رئیس هیات ورزش های رزمی استان زنجان نوبت به خزانه دار این هیات رسید تا گزارش مالی که از مهمترین بخش های مجامع عمومی به شمار می رود را به سمع و نظر اعضای مجمع برساند.

خزانه دار هیات ورزش های رزمی ضمن ارائه گزارش مالی به تشریح برنامه های آتی هیات و بودجه مورد نیاز اشاره کرد.

پس از گزارش رئیس و خزانه دار هیات ورزش های رزمی استان رای گیری در خصوص تایید یا رد گزارشات توسط اعضای مجمع انجام شد که به اتفاق آراء گزارش مورد تایید مجمع قرار گرفت.

دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی به عنوان سخنران پایانی این مجمع ضمن ابراز تشکر از رئیس و مجموعه مدیریتی هیات ورزش های رزمی استان زنجان خواستار تلاش بیش از پیش این هیات برای رشد و توسعه ورزش های رزمی این استان شد.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی اظهار کرد: استان زنجان به واسطه پتانسیل های موجود در آن یکی از پایگاه های مستعد و موفق ورزش های رزمی به شمار می رود که در بسیاری از رشته های رزمی توانسته نفرات نخبه و قهرمانان ارزنده ای را به ورزش کشور معرفی کند.

دکتر عظیمی گفت: پیش از این هم در مجامع مختلف بارها اشراه کرده ام که رمز موفقیت در هر مجموعه ای، همراهی و همدلی اعضای آن مجموعه  است، همدلی که می تواند نقش کلیدی و اساسی در رسیدن به اهداف مورد نظر را ایفا کند.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر