دیدار سرپرست انجمن سامبو ایران با رئیس اتحادیه سامبو آسیا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، دکتر عباسعلی اکبری سرپرست انجمن سامبو ایران در دیدار با اعلم جان مولایف رئیس اتحادیه سامبو آسیا در خصوص موضوعات مختلف این رشته رزمی به گفت و گو پرداخت.

بر این اساس سرپرست انجمن سامبو ایران گزارشی از اقدامات اخیر این انجمن به مولایف ارائه کرد که از جمله مهمترین آنها می توان به برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در رشته سامبو به میزبانی استان خراسان شمالی و شهرستان بجنورد و برنامه های آتی این انجمن اشاره کرد.

اکبری در ادامه با ارائه پیشنهادی، خواستار میزبانی ایران در رقابت های سامبو قهرمانی آسیای میانه شد که مورد استقبال رئیس اتحادیه سامبو آسیا قرار گرفت.

پس از گزارشات سرپرست انجمن سامبو ایران، اعلم جان مولایف رئیس اتحادیه سامبو آسیا با ابراز خشنودی از اقدامات اخیر انجمن سامبو ایران، ضمن تشکر از مسئولان فدراسیون ورزش های رزمی و انجمن سامبو خواستار تعامل هر چه بیشتر فدراسیون و انجمن با اتحادیه آسیا شد.

مولایف در این دیدار با اشاره به اهمیت ایران در ورزش آسیا گفت: کشور بزرگ ایران یکی از قطب های ورزشی آسیا به شمار می رود که در ورزش های رزمی هم از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر