سرپرست فدراسیون در گفت و گو با میزان: مسئولان ورزش نگاه ویژه‌ای به ورزش‌های رزمی دارند/ موی‌تای‌کاران ایران در میدان جهانی درخشیدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، شهرام عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ضمن بیان این مطلب که حمایت‌های وزیر ورزش و معاونین او از عوامل موثر در موفقیت‌های اخیر فدراسیون ورزش‌های رزمی بوده، اظهار داشت: پس از انتصاب من به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی یکی از برنامه‌های خود را ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با وزارت ورزش و جوانان قرار داده و سعی کردم با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های موجود موجبات رشد و توسعه هر چه بیشتر ورزش‌های رزمی را فراهم کنم.

وی افزود: در مدت تصدی این مسئولیت توسط من، مسعود سلطانی‌فر مقام عالی وزارت، محمدرضا داورزنی معاون محترم ورزش قهرمانی و همچنین سرکار خانم فرامرزیان معاون محترم توسعه مدیریت و منابع حمایت‌های ازرشمندی از فدراسیون ورزش‌های رزمی داشته که نشان از نگاه ویژه این عزیزان به خانواده بزرگ ورزش‌های رزمی دارد.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی ادامه داد: با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و برنامه‌ریزی خوب انجمن موی‌تای توانستیم ۳۴ ورزشکار را در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به رقابت‌های جهانی این رشته در ترکیه اعزام کنیم که منتج به کسب ۱۷ مدال رنگارنگ شد.

عظیمی تصریح کرد: ورزشکاران موی‌تای اعزامی به این رقابت‌ها که غالبا از استعداد‌های کشف شده در المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور بودند، توانستند نتایج درخشانی را کسب کنند. به ویژه در بخش دختران که برای اولین بار ۲ ورزشکار ما موفق به کسب مدال طلای مسابقات جهانی شدند.

سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی در پایان ضمن تقدیر از زحمات تمامی فعالان ورزش‌های رزمی، خاطرنشان کرد: خانواده بزرگ ورزش‌های رزمی باید در آینده بیش از پیش موجب سربلندی ایران اسلامی و به اهتزاز در آمدن پرچم ۳ رنگ کشورمان در رویداد‌های بین‌المللی شوند. امیدوارم در آینده نزدیک فدراسیون ورزش‌های رزمی موجب شادی دل مردم عزیز کشورمان شود.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر