نصیری: موفقیت های اخیر موی تای حاصل حمایت های مسئولان ورزش کشور و فدراسیون ورزش های رزمی است

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، جواد نصیری عضو شورای ریاست فدراسیون جهانی موی تای و سرپرست انجمن موی تای ایران حمایت های مسئولان ورزش کشور به ویژه وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک و سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی را عامل موفقیت های اخیر این رشته در رقابت های بین المللی می داند.

نصیری با اشاره به موفقیت های اخیر موی تای، گفت: به لطف خدا و حمایت های ویژه ای که مسئولان ورزش کشور به ویژه دکتر سلطانی فر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان، دکتر صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک و دکتر عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در ماه های اخیر از موی تای داشتند، توانستیم در مدت زمان کوتاهی همه اهالی این رشته جذاب را گرد هم آوریم و در اولین اعزام به رقابت های بین المللی نتایج در خور شان ایران اسلامی را بدست آوریم.
عضو شورای ریاست فدراسیون جهانی موی تای افزود: علی رغم حواشی های به وجود آمده در ماه های اخیر توانستیم با توکل بر خدا و همکاری و همدلی خانواده بزرگ موی تای، این رشته پرطرفدار را به روز های اوج خود بازگردانیم و در اولین اعزام برون مرزی به رقابت های قهرمانی جهان در رده های سنی به میزبانی کشور ترکیه حضور پر رنگ و البته درخشان داشته باشیم.

جواد نصیری اظهار کرد: دختران و پسران موی تای کار ایران در این رقابت ها توانستند 17 مدال رنگارنگ را برای کشورمان به ارمغان آورند که در نوع خود بی نظیر بود.

وی با اشاره به کسب اولین مدال طلای بانوان ایرانی در رقابت های جهانی، گفت: خانم ها فرشته حسن زاده در وزن منفی ۴۲ کیلوگرم و سیما نیکنام در مثبت ۷۱ کیلوگرم توانستند برای اولین بار در تاریخ موی تای بانوان ایران صاحب مدال طلا شوند.

سرپرست انجمن موی تای ایران یکی از عوامل موثر در درخشش ورزشکاران نوجوان و جوان ایرانی در رقابت های جهانی را برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور عنوان کرد و افزود: برگزاری رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور باعث شد بتوانیم استعدادهای خوبی را شناسایی و جذب و به رقابت های جهانی اعزام کنیم که جا دارد به نوبه ی خودم از تمامی دست اندرکاران این المپیاد به ویژه جناب آقای سعادتمند مدیرکل محترم دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان و آقای دکتر عظیمی معاون ایشان که سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی نیز هستند تقدیر و تشکر کنم که باعث رشد و توسعه ورزش کشور با استفاده از استعدادهای نوجوانان و جوانان این مرز و بوم شدند.

عضو شورای ریاست فدراسیون جهانی موی تای در ادامه ضمن تقدیر از  تمامی مربیان، مسئولین و مدیران هیات های ورزش های رزمی سراسر کشور خواستار تداوم این همدلی و همراهی در جامعه بزرگ ورزش های رزمی به ویژه موی تای شد.

سرپرست انجمن موی تای ایران در پایان گفت: از همه عزیزانی که انجمن موی تای را مورد حمایت قرار داده اند به ویژه برادر عزیزم جناب آقای رسولی ریاست هیات ورزش های رزمی استان آذربایجان غربی تشکر کنم که همواره پشتیبان انجمن موی تای بوده اند.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر