دیدار سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی و انجمن موی تای با رئیس کمیته ملی المپیک

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی و جواد نصیری سرپرست انجمن موی تای ایران امروز به دیدار دکتر صالحی امیری رئیس و دکتر سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک رفتند.

در این نشست صمیمی، دکتر عظیمی سرپرست فدراسیون گزارشی از وضعیت رشته های رزمی تحت پوشش فدراسیون به دکتر صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک ارائه داده و از حمایت های وزارت و رزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از این فدراسیون تشکر و قدردانی کرد.

جواد نصیری سرپرست انجمن موی تای هم در این دیدار با قدردانی از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و فدراسیون ورزش های رزمی از رشته موی تای وضعیت این رشته را مطلوب ارزیابی و گزارشی از موفقیت های اخیر موی تای ایران در رویدادهای بین المللی ارائه کرد.

در ادامه این نشست دکتر صالحی امیری ریاست کمیته ملی المپیک ایران با ابراز رضایت از عملکرد فدراسیون ورزش های رزمی و انجمن موی تای، رمز موفقیت های اخیر را همدلی و همراهی فدراسیون و انجمن عنوان کرد و افزود: کمیته ملی المپیک تمام تلاش خود را در مسیر رشد و اعتلای ورزش کشور به ویژه های رشته های المپیکی و آسیایی به کار گرفته که موی تای نیز از این قاعده مستثنی نیست و قطعا مورد حمایت ما قرار دارد.

یکی از محوری ترین مسائل مطرح شده در این نشست، هماهنگی حضور آقای استفان فوکس رئیس فدراسیون های مستقل بین المللی "AIMS"، نائب رئیس انجمن جهانی فدراسیون های بین المللی ورزش"GAISF" و دبیر کل فدراسیون جهانی موی تای "IFMA" و هیئت همراه وی برای حضور در کشورمان بود که قرار است به زودی برای برگزاری نشست هایی با مسئولان عالی ورزش کشور وارد ایران شوند.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر