تجلیل سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی از ورزشکاری که حاضر به رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی نشد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در حاشیه برگزاری مجمع عادی سالیانه هیات ورزش های رزمی استان اردبیل از سعید اکوان پور موی تای کار اردبیلی که حاضر به رویایی با نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی نشد، تجلیل به عمل آورد.

سعید اکوان پور در رقابت های موی تای قهرمانی جوانان جهان که اخیرا در کشور ترکیه برگزار شد بر اساس قرعه در دور اول به نماینده رژیم غاصب و اشغالگر اسرائیل برخورد که حاضر به رویارویی با این حریف نشد.

این ورزشکار جوانان اردبیلی در این خصوص گفت: حفظ ارزش های انسانی، اسلامی و انقلابی مهمتر از هر مقام و مدالی است و من هم برای اینکه به اثبات برسانم جوانان ایرانی همچنان پایبند به اصول و مبانی انقلاب اسلامی هستند و رژیمی را که با کشتار مظلومان قصد ایجاد حریم برای خود دارد را هیچگاه به رسمیت نمی شناسد، حاضر به رویارویی با نماینده این رژیم نشدم.

دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی نیز در این باره اظهار کرد: خداوند منان را شاکریم که در این مرز و بوم جوانانی وجود دارند که با روحیه ی انقلابی و ظلم ستیز خود پایه های انقلاب اسلامی را روز به روز مستحکم تر می کنند و در میادین بین المللی ندای حمایت از مظلوم را سر می دهند و حاضر به رسمیت شناختن رژیم نامشروع شهیونیستی نیستند.

در این مراسم بهرام آقاخانی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، عبدی رئیس هیات ورزش های رزمی و جمعی از مسئولان ورزشی استان اردبیل نیز حضور داشتند.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر