دیدار سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی و انجمن موی تای با مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی و جواد نصیری سرپرست انجمن موی تای ایران به دیدار احمد سعادتمند مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان رفتند.

در این دیدار سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گزارشی را در خصوص برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در 3 رشته موی تای، سامبو و پنچاک سیلات ارائه و از حمایت های وزارت ورزش و جوانان به ویژه مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان تقدیر و تشکر کرد.

جواد نصیری سرپرست انجمن موی تای نیز در این دیدار به صورت خاص گزارشی از وضعیت رشته موی تای در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ارائه کرد و ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون ورزش های رزمی و دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در برگزاری این المپیاد، خواستار توجه بیشتر به رشته جذاب و پرمخاطب موی تای شد.

احمد سعادتمند مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان هم با ابراز رضایت از برگزاری دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در 3 رشته موی تای، سامبو و پنچاک سیلات، فدراسیون ورزش های رزمی را یکی از فدراسیون های مهم ورزش کشور برشمرد که در بخش استعدادیابی و آموزش برنامه های مدون و منسجمی را در دستور کار قرار داده است.

مدیرکل دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان با تقدیر از مسئولان فدراسیون و 3 رشته ای که در دومین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور حضور داشتند، خواستار حضور پررنگ تر این رشته ها در دوره بعدی این المپیاد شد.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر