افتخاری دیگر برای ورزش های رزمی/ برادران مصدق سهمیه المپیک 2020 توکیو را بدست آوردند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، در چهل و چهارمین دوره رقابت های جهانی شمشیر سامورایی چانبارا که به میزبانی ژاپن برگزار شد، تیم ایران با قهرمانی در این رقابت ها، جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست آورد.

امیر، محمد و مصطفی مصدق سه برادر ایرانی که سابقه قهرمانی جهان در رشته کیک بوکسینگ را دارند، در رقابت های شمشیر چانبارا در سرزمین سامورایی ها درخشیدند و سهمیه المپیک گرفتند.

چانبارا به صورت نمایشی و آزمایشی در المپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور دارد.

امیر مصدق رئیس چانبارا ایران و عضو شورای مرکزی جهانی این رشته ورزشی، از فعالین ورزش های رزمی کشورمان و عضو کمیته فنی فدراسیون ورزش های رزمی به شمار می رود.

وی علاوه بر حضور فعال در ورزش های رزمی به عنوان تهیه کننده برنامه قدیمی ورزش از نگاه دو شبکه دوم سیما، نقش تاثیرگذاری در حوزه رسانه های ورزشی دارد.

دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پی کسب این موفقیت با صدور پیامی این افتخار آفرینی را به برادران مصدق و جامعه ورزش های رزمی تبریک گفت.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی با تبریک مجدد به امیر مصدق عضو کمیته فنی این فدراسیون، وی را یکی از فعالین ارزشی و پرتلاش ورزش های رزمی و رسانه قلمداد کرد که همواره در راستای رشد و توسعه ورزش های رزمی یار و همراه فدراسیون ورزش های رزمی بوده است.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر