نشست سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی و دبیرکل کمیته ملی المپیک با حضور سرپرست انجمن موی تای

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، نشست دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون و دکتر سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک با حضور جواد نصیری سپرست انمن موی تای در خصوص برنامه های این رشته برگزار شد.

طی این نشست که در مقر کمیته ملی المپیک انجام شد ، موضوعات مرتبط با حضور مدعوین فدراسیون جهانی موی تای IFMA به همراه شرایط اسکان ایشان و برنامه ریزی ملاقات های پیش بینی شده با مسئولین ورزش کشور به گفت و گو گذاشته شد.
با توجه به دعوت از آقای استفان فوگس دبیرکل فدراسیون جهانی موی تای و هیات همراه ایشان که قرار است از تاریخ ۱ تا ۴ آذرماه سال جاری جهت ملاقات با مسئولین بلند پایه ورزش کشور و همچنین برگزاری دوره های آموزشی IGLA در تهران حضور یابند این امکان فراهم خواهد شده است تا علاقه مندان به این رشته بتوانند با حداقل هزینه از این دوره ها به صورت مکفی استفاده های لازم را ببرند.
لذا بر این اساس کمیته آموزش انجمن موی تای با هماهنگی کمیته آموزش فدراسیون دوره های مرتبط با دوره های آموزشی IGLA را طی بخشنامه های آتی به همراه ظرفیت های مجاز استانی شرکت کنندگان در چند روز آینده به همراه اعلام شرایط علاقه مندان در دوره اعلام خواهد کرد .
شایان ذکر است با هماهنگی های صورت پذیرفته قرار است آقای استفان فوگس در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران سخنرانی در ارتباط با صلح و ورزش نیز داشته باشد که متعاقبا اطلاعات لازم جهت حضور علاقه مندان و دانشگاهیان محترم از طریق سایت فدراسیون ورزش های رزمی اطلاع رسانی خواهد شد .

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر