مجمع عمومی عادی سالیانه هیات ورزش های رزمی خراسان رضوی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، مجمع عمومی عادی سالیانه هیات ورزش های رزمی خراسان رضوی با حضور دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون، فرزاد فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و دیگر اعضای این مجمع برگزار شد.

سرپرست فدراسیون در این مجمع ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا، به ویژه شهدای گرانقدر استان خراسان رضوی، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در فدراسیون طی مدت سرپرستی خود، گفت: از زمان حضور اینجانب در فدراسیون ورزش های رزمی بیش از 6 ماه می‌گذرد و خوشبختانه توانستیم با همراهی و همکاری اعضای فدراسیون و جامعه بزرگ ورزش های رزمی به 80 درصد برنامه های خود جامه عمل بپوشانیم.

دکتر شهرام عظیمی افزود: این فدراسیون با تعدد سبک هایی رو به رو است که هر کدام برای خود ادعایی دارند و همین امر موجب شده مدیریت در فدراسیون ورزش های رزمی متفاوت تر با دیگر فدراسیون ها باشد.

وی اظهار کرد: پس از شروع به کار در فدراسیون یکی از اولین اقداماتی که صورت دادیم، تشکیل شواری ساماندهی سبک ها بود تا از این طریق و با کار کارشناسی صاحب نظران تکلیف بسیاری از سبک هایی که مجوز فعالیت از سوی وزارت ورزش وجوانان نداشتند را مشخص کنیم.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی گفت: در این مدت مانع ادامه کار حدود 50 سبک شدیم که بیشتر شبیه به باشگاه بودند تا سبک و همین اقدام باعث شد ورزشکاران برای ادامه زندگی ورزشی خود به سبک های معتبر روی آورند.

معاون دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در خصوص استعدادیابی در فدراسیون ورزش های رزمی نیز، اظهار کرد: اگر به دنبال استعداد ها هستیم باید در آموزش و پرورش به دنبال آنها بگردیم چرا که استعداد ها در آنجا نهفته است.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی افزود: المپیاد استعداد های برتر کشور یک فعالیت بسیار خوب برای حوزه استعدادیابی بود که سال گذشته در 77 رشته و سال جاری با رشدی قابل توجه در 99 رشته ورزشی برگزار شد.

دکتر شهرام عظیمی در خصوص ورزش بانوان نیز گفت: یکی از مسائل مهم در ورزش کشور، توجه بیشتر به ورزش بانوان است چرا که بانوان کشورمان دارای پتانسیل های بالایی در این حوزه هستند و با کمی توجه می توانند دستاوردهای قابل ملاحظه ای برای جامعه در بُعد داخلی و برای کشورمان در بُعد بین المللی به همراه داشته باشند.

سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پایان با اشاره به وضعیت هیات ورزش های رزمی استان خراسان رضوی، گفت:ورزش های رزمی در استان خراسان رضوی  رشد قابل توجهی داشته، به گونه ای که توانسته از جایگاه 26 کشور خود را به رتبه 3 ارتقا دهد.

در این مجمع فعالیت های فنی و مالی یک سال گذشته هیات ورزش های رزمی استان خراسان رضوی، توسط رئیس و خزانه دار هیات به سمع و نظر اعضای مجمع رسید.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر