سرپرست فدراسیون: 9 دی یادآور حماسه ملتی است که نشان دادند مدافع دین و حامی ولایت هستند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های رزمی، دکتر شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی ۹ دی را یادآور حماسه ملتی می داند که نشان دادند مدافع دین و حامی ولایت هستند.
سرپرست فدراسیون طی بیانیه ای به مناسبت سالروز یوم الله ۹ دی، این روز را برگ زرین دیگری در تقویم حماسه آفرینی ملت ایران بر شمرد و گفت: ۹ دی ۸۸ روزی بود که ملت بیدار و با بصیرت ایران اسلامی با خروش میلیونی خود نشان دادند دین و ولایت خط قرمز آنهاست و اگر احدی قصد خدشه وارد کردن به این ارزش ها را داشته باشد با سد محکم ملتی روبرو خواهد شد که ارزش های دینی و انقلابی خود را بر هر چیز دیگری ارجح تر می دانند.
عظیمی افزود: ۹ دی روز حماسه آفرینی حسینیانی بود که به استکبار جهانی اعلام کردند عاشقان حسین(ع) آن رادمرد آزادگی و انسانیت همچنان در ایران اسلامی بیدارند و پاسخ یاوه گویی های بدخواهان اسلام و انقلاب را با مشت محکمی خواهند داد که تا سال ها در حافظه تاریخی ملت های آزادی خواه جهان خواهد ماند.
سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی اظهار کرد: به نیابت از جامعه ورزش کشور به ویژه خانواده بزرگ ورزش های رزمی ضمن گرامیداشت این یوم الله، بار دیگر تجدید پیمان خود با انقلاب و امام امت را اعلام کرده و در حفظ آرمان های انقلاب اسلامی همچنان ثابت قدم خواهیم ماند.

به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر